гаряча лінія 044 585-44-05
Написати
нам у Viber
Написати
нам у Telegram
Найближчі
заходи та події
25

Human Development Unit

27 травня 2024

У сучасному світі, де конкуренція на ринку просто зашкалює, ключовим фактором успіху для будь-якої компанії є правильний вибір та розвиток персоналу.

На жаль, проблеми з наймом та управлінням людськими ресурсами не зменшуються, але ми пропонуємо інноваційні методики для їх вирішення⬇️

Нагадаємо, що Human Development Unit - це відділ Giunti Psychometrics, де команда організаційних психологів спеціалізується на консультуванні в галузі HR.

Ми пропонуємо використання передових психометричних методик для об'єктивного оцінювання кандидатів та розвитку потенціалу вашого колективу.

Наші ключові методики:

1. HCS-IC: Вимірює рівень благонадійності та порядності кандидатів. Це допомагає знизити ризик невдачі при наймі та забезпечити надійний кадровий склад.

2. WOMI: Аналізує внутрішню та зовнішню мотивацію співробітників. Це допомагає збільшити ефективність команди та підтримувати їхнє зацікавлення у досягненні цілей компанії.

3. BFQ-2: Визначає основні особистісні характеристики кандидатів. Це допомагає забезпечити відповідність кандидатів вимогам посади та їхній потенціальній спрямованості.

За додатковою інформацією звертайтеся за номерами:

050-488-81-80
050-388-11-32

https://hdu.com.ua