гаряча лінія 044 585-44-05
Написати
нам у Viber
Написати
нам у Telegram

Діяльність

Giunti Psychometrics – міжнародна група компаній, що володіє та розпоряджається правами на психологічні тестові методики, надає послуги із навчання, використання та поглибленої інтерпретації результатів психологічної оцінки. Ми працюємо в різних сферах: клінічна психологічна діагностика, організаційна психологія включаючи аналітику даних в сфері HR, нейрореаблітація, тестування та консультування з питань кар'єри, перевірка здатності до водіння автотранспорту.

В Україні працюємо з 2007 року під юридичною назвою ТОВ "ОС Україна". З 2008 року Giunti Psychometrics Ukraine є асоційованим членом Європейської групи видавців тестів (ETPG) — організації, яка сприяє створенню, підтримці і поліпшенню якості інструментів психологічної оцінки в Європі. З 2013 року є офіційним провайдером та партнером Всеукраїнської психодіагностичної ассоціації. З 2018 року є офіційним партнером Національної ассоціації психологів України, що є національним представником в Європейський Асоціації психологічних асоціацій, що об'єднує понад 300 000 психологів Європи.

Підтримуючи регулярні контакти з International Test Comission (ITC) та ETPG регулярно проводимо дослідження з метою поліпшення якості психологічного інструментарію, беремо участь в міжнародних симпозіумах та семінарах, які проводяться як в Європі, так і в США, співпрацюємо з Європейською комісією в області соціальних програм, проводимо щорічні зустрічі членів групи з метою обміну передовим досвідом.