гаряча лінія 044 585-44-05
Написати
нам у Viber
Написати
нам у Telegram
Найближчі
заходи та події
30

Онлайн семінар з методики EDI-3

10 грудня 2021
 

Катерина Шкуропат

нейропсихологиня, керівниця відділу досліджень та розробок Giunti Psychometrics Ukraine. 

Починаючи з 10-го грудня відбудеться навчальний семінар з методики EDI-3, який буде проводитися онлайн у два етапи (теоретична частина + практика та обговорення).

Тест EDI-3 - третій перегляд одного з найпопулярніших інструментів самооцінки психологічних конструктів, що пов’язані з розладами харчової поведінки (РХП). Він надає стандартизоване клінічне оцінювання симптомів РХП, розрахований на використання з особами віком від 13 років і старше. Профілі можна використовувати для планування терапевтичних втручань, специфічних інтервенцій, а також моніторингу терапевтичного впливу. 
Тест складається з 91 питання, тривалість заповнення 20-30 хвилин. EDI-3 відповідає критеріям DSM-V.

Семінар проводиться онлайн у два етапи:

 1. Теоретична частина: проходження тестування та ознайомлення зі звітом; самостійне освоєння навчального відео в зручний час (для кожного учасника створюється окремий доступ на сайт з навчальними матеріалами).
  У навчальному відео є вся необхідна інформація про теоретичну базу, на якій було створено опитувальник, короткий опис розладів харчової поведінки та порівняння їх визначень за класифікаторами психічних розладів DSM 4-го та 5-го переглядів, структуру та шкали опитувальника, рекомендації до інтерпретації.
  Також в процесі самостійного освоєння матеріалу учасник матиме можливість попередньо пройти тест на самоперевірку по теоретичній частині з формою зворотного зв’язку (що допоможе учаснику та тренеру зрозуміти, які моменти потребують детальнішого роз’яснення під час онлайн семінару).
 2. Онлайн-конференція з тренером: учасники в режимі реального часу ще раз переглянуть складні теоретичні моменти, розберуть основні помилки, які виникали при самоперевірці, матимуть змогу поставити запитання тренеру щодо теорії та інтрепретації. 
  Кожний учасник представить власний звіт та інтерпретацію результатів, разом з тренером зможе проаналізувати, що вдалося, а що можна покращити. 

По закінченню онлайн семінару - фінальне тестування учасників (відбувається одразу, заповнюється Google форма) та сертифікація*.

*Учасники семінару, які успішно здали фінальне тестування отримують сертифікат Всеукраїнської психодіагностичної асоціації (ВПА) і вносяться до реєстру сертифікованих користувачів методики. Всі інші учасники матимуть змогу ще раз повторити відео матеріал та написати ще одне фінальне тестування для перездачі.
Сертифікат надсилається Новою Поштою на території України. 

Набір на семінар закрито. Щоб записатися на наступний семінар - залишайте свої заявки за номером 050 388 11 32 Анжеліка.


Вартість

2 200 грн 

У вартість входить:

 • доступ до навчальних матеріалів
 • тестування для самостійного проходження
 • доступ до онлайн-конференції
 • сертифікат спеціаліста

Методика НЕ входить у вартість семінару.

На онлайн-зустрічі учасники отримають знижку на стартовий набір методики -10% 

Місце та час проведення

Giunti Psychometrics

Онлайн зустріч в режимі конференції (використовується платформа для онлайн-конференцій ZOOM, учасникам допоможемо з підключенням до платформи)

з 10 грудня 2021 - перший етап навчання, надання учасникам доступу до відео матеріалів для самостійного освоєння.

16 грудня 2021 - дата онлайн-конференції, проведення другого етапу навчання: з 12:00 до 15:30


Переглянути та завантажити програму семінару у pdf

Додаткові питання за телефонами: 050-388-11-32, 044 361-96-32.