Назад до Giunti Psychometrics

Науково доведена якість

Система тестування Vienna TRAFFIC відповідає стандартам якості та безпеки. Усі тести системи підтверджено результатами останніх наукових досліджень.

Відповідність основним критеріям якості психометричних тестів.

Об’єктивність.

Тести системи Vienna TRAFFIC гарантують максимальну об’єктивність у:

  1. проведенні (незалежність від спеціаліста, що проводить тест, та технічного оснащення)
  2. підрахунку балів (статистично достовірна загальна оцінка) і
  3. інтерпретації (однакові тестові оцінки інтерпретуються однаково)

Надійність.

Тести системи Vienna TRAFFIC мають велику надійність, адже вони точно вимірюють заданий параметр.

Валідність.

Тести, що включено до системи тестування Vienna TRAFFIC є валідними, а це означає, що вони вимірюють саме ті параметри, які в подальшому можуть використовуватись для оцінки придатності до керування транспортними засобами.

Відповідність вторинним критеріям якості психометричних тестів.

Нормативність (контрольні значення).

Всі тести мають достатньо великі, репрезентативні та актуальні норми, що дозволяють порівнювати результати тесту з результатами репрезентативної вибірки. Всі норми переглядаються щонайменше кожні вісім років. Крім того, критерії якості норм регулярно перевіряються, щоб забезпечити їх відповідність:

Справедливість тесту.

Система тестування Vienna TRAFFIC використовує класичну теорію тестів та теорію реагування на завдання (наприклад, модель 1PL Rasch), щоб забезпечити однакове ставлення до всіх груп респондентів (наприклад, за віком, статтю, регіоном проживання). Всі респонденти мають однакові шанси на конкретний результат тесту: нема ні привілейованих, ні дискримінованих.

Ефективність.

Система тестування Vienna TRAFFIC враховує юридичні та соціальні вимоги щодо підвищення безпеки руху. Якщо людина не здатна до керування транспортними засобами, їй пропонуються індивідуальні тренувальні заняття. Таким чином, Система тестування Vienna TRAFFIC робить важливий внесок у питання збереження людської мобільності.

Керівництво з використання тестів.

Керівництво з використання розкриває теоретичні основи створення та процес розробки кожного тесту, а також оцінює критерії якості. Крім того, в посібнику містяться інструкції з проведення та інтерпретації тесту.

Система управління якістю.

Продукція компанії SCHUHFRIED GmbH розробляється та виготовляється відповідно до Директиви ЄС 93/42/EEG. Вона відповідає Закону про продукти медичного призначення і тому несе маркування СЕ. Настанови щодо розробки та виробництва, які є частиною нашої системи управління якістю, гарантують, що продукти компанії SCHUHFRIED є довговічними, надійними та бездоганними.

Безпека тестів та захист персональних даних.

Система тестування Vienna TRAFFIC містить чотири рівні безпеки. Кожен рівень захищається паролем. Усі дані (особисті дані, результати тестування та дані тесту) шифруються на рівні файлів, що робить їх недоступними для читання за допомогою зовнішніх програм. Крім того, всі дані респондента закодовані під серійним номером тестової системи, а це означає, що їх можна отримати лише через ту тестову систему, яка використовувалася для збереження цих даних. Система тестування Vienna TRAFFIC унеможливлює подальшу модифікацію та фальсифікацію результатів тесту.