гаряча лінія 044 585-44-05
Написати
нам у Viber
Написати
нам у Telegram

Тренінг Magellano University – рівень 1.

14 травня 2018
Профорієнтаційна тестова батарея "Magellano University" була розроблена в Італії компанією Giunti Psychometrics спільно з університетом міста Падуя.

"Magellano University" є важливим інструментом для мотивованого вибору напрямку вищої освіти, оскільки забезпечує всебічний психологічний аналіз інтересів, нахилів та здібностей молодої людини, його ставлення і мотивацію до навчання, аналіз інших факторів, що впливають на професійну діяльність.

Підліток і його батьки отримують додаткову інформацію, яка суттєво допомагає в прийнятті остаточного рішення щодо вибору майбутньої професії.
Тестування "Magellano University" допомагає:
  • виявити схильності і здібності дитини до різних видів діяльності;
  • визначити професійну сферу, в якій майбутній студент зможе максимально реалізувати свій творчий хист, а значить досягти найбільшої ефективності і задоволення від майбутньої професійної діяльності;
  • мотивувати старшокласника самостійно зробити вибір освіти, тобто самостійно прийняти своє, можливе перше, життєво важливе рішення;
  • побудуватиь стратегію підготовки до вступу до ВНЗ на підставі результатів тестування;
  • досягнути взаєморозуміння між батьками і підлітком за його вибором подальшої освіти.

Тестова батарея розроблена для старшокласників, випускників шкіл, середніх спеціальних навчальних закладів, абітурієнтів, які вагаються щодо правильності попереднього вибору.

Текст

Вартість

Вартість участі — 2500 грн.

Включає необхідні на семінарі матеріали, сертифікати, а також обід.

Передплата 50 % гарантує місце в групі.

Місце та час проведення

Giunti Psychometrics

вул. Кожум’яцькая 12, 2-й поверх, Київ
ст. м. «Контрактова площа»

15 травня 2018, з 10:00 до 17:00

Про тренера


Ганна Чатченко

психолог, автор української версії популярної в усьому світі профорієнтаційної методики "SDS-5", психотерапевт, провідний експерт "Giunti Psychometrics"

Додаткові питання за телефонами: 044 585-44-05, .