гаряча лінія 044 585-44-05
Написати
нам у Viber
Написати
нам у Telegram

Презентація для психологів по методикам для діагностики дитячого інтелекту, РДУГ та РАС

23 квітня 2019

Вперше в Україні!

23 квітня компанія Giunti Psychometrics Ukraine підготувала для шкільних психологів презентацію необхідних інструментів для діагностики дитячого інтелекту, РДУГ та РАС.

Розповімо як визначати придатність дитини до навчання, створювати для учнів відповідні умови для навчання і розробляти індивідуальні плани роботи, оцінювати сильні і слабкі з погляду навчання сторони дитини та інше.

Представимо наступні інструменти:

  • PEP-3 - методика, що дозволяє оцінити сукупність нерівномірно представлених сильних і слабких з погляду навчання сторін дитини, характерних для розладів аутистичного спектра та пов’язаних із ним порушень розвитку.
  • Conners-3 це набір шкал для оцінки розладу дефіциту уваги і гіперактивності (РДУГ) і його найбільш поширених супутніх проблем і розладів у дітей та підлітків. 
  • CASD (Скринінгова Шкала розладів аутистичного спектру) пропонує швидкий і надійний метод діагностики дітей з аутизмом без урахування вікової категорії, рівня розумового розвитку, або ступеня прояву хвороби. 
  • WISC-IV (Шкала інтелекту Векслера для дітей- IV) — стандартизована методика для вимірювання інтелекту у дітей віком від 6 до 16 років.
  • Leiter-3 (Міжнародна шкала продуктивності Лейтера) — методика, що дозволяє оцінити невербальний інтелект і функціонування нейропсихологічних процесів, що лежать в його основі.


За додатковою інформацією: 
(050) 488-81-80 
Kseniia.Konotop@osukraine.com

Вартість

Вартість —150грн.

Місце та час проведення

Giunti Psychometrics

вул. Кожум’яцька 12, 2-й поверх, Київ
ст. м. «Контрактова площа»

23 квітня 2019, з 15:00 до 17:00


Додаткові питання за телефоном — (050) 488-78-08.