гаряча лінія 044 585-44-05
Написати
нам у Viber
Написати
нам у Telegram

Онлайн семінар з методики WISC-IV

25 червня 2024


Марія Устінова

Дитяча психологиня, психодіагностка, членкиня дивізіону дитячої та підліткової психології від НПА, членкиня Всеукраїнської Психодіагностичної Асоціації, учасниця української адаптації WISC-IV, PEP-3. Тренерка по методикам: Leiter-3, WISC-IV, РЕР-3.

У червні 2024 року відбудеться навчальний онлайн-курс з методики WISC-IV, який проводитиметься у декілька етапів (самостійне освоєння теоретичної частини, дві онлайн-зустрічі з тренеркою, домашнє завдання та сертифікація).


Методика WISC-IV: призначена для широкого кола спеціалістів, які працюють з дітьми віком від 6 до 16 років. Інструмент дає можливість встановити рівень IQ. Окрім визначення балів IQ спеціаліст також отримує:

 • Вагому інформацію про пізнавальні здібності дитини, стратегії і особливості її когнітивних функцій та їх критичний аналіз.
 • Демонстрацію відмінностей між інтелектуальним функціонуванням дитини і шкільною успішністю.
 • Допомогу у складенні рекомендацій на основі картини слабких та сильних сторін пізнавальної сфери дитини та напряму розвитку і зростання.

Семінар проводиться онлайн у 4 етапи:

 1. Теоретична частина (доступ з 18 червня): самостійне освоєння теорії в зручний час. Кожен учасник отримує вступну презентацію з теорії інтелекту та історію створення методики, її структуру. На освоєння матеріалу є тиждень.
 2. Перша онлайн-зустріч з тренеркою (25 червня, вівторок): учасники ще раз переглянуть складні теоретичні моменти, розберуть основні питання. Далі — знайомство з онлайн-кабінетом, демонстрація проведення всіх субтестів методики.
 3. Домашнє завдання: самостійне проведення методики на друзях/знайомих, знайомство з онлайн-кабінетом. Важливо! Для виконання домашнього завдання мати фізичний доступ до стимульних матеріалів методики.
 4. Друга онлайн-зустріч з тренеркою (9 липня, вівторок): перевірка домашнього завдання та відповіді на питання щодо проведення методики. Разом с тренеркою учасники розглядатимуть особливості інтерпретації результатів тесту та правильне написання звіту спеціаліста.
  По закінченню другої онлайн зустрічі - фінальне тестування учасників (відбувається одразу, заповнюється Google форма)*.

Важливо: забезпечити присутність на кожній онлайн-зустрічі.

* Учасники, які складуть тест, отримають сертифікат про проходження навчального семінару і будуть внесені до реєстру сертифікованих користувачів методики .

Якщо бажаєте взяти участь у навчальних семінарах або маєте будь-які запитання стосовно деталей їх проведення, зверніться до нашого менеджера за номером 38 (050) 488-81-80.


Вартість

8 500 грн  

У вартість входить:

 • доступ до навчальних матеріалів у вигляді презентацій
 • доступ до онлайн-конференцій

Комплект методики НЕ входить у вартість семінару.

Важливо! 

Для виконання домашнього завдання мати фізичний доступ до стимульних матеріалів методики. Тобто методика або має бути наявна у Вашому центрі/закладі, або ж її слід придбати до старту навчання.


Місце та час проведення

Giunti Psychometrics

Онлайн-зустріч в режимі конференції (використовується платформа для онлайн-конференцій Microsoft Teams, учасникам допоможемо з підключенням до платформи)


з 18 червня 2024 — перший етап навчання, надання учасникам презентації для самостійного освоєння теорії.

25 червня та 9 липня 2024 — дати двох онлайн-зустрічей з тренеркою:

з 12:00 до 17:00 (п'ять годин)

Важливою є присутність на обох онлайн-зустрічах.


Додаткові питання за телефонами: 38 (050) 488-81-80 Анастасія