гаряча лінія 044 585-44-05
Написати
нам у Viber
Написати
нам у Telegram
Найближчі
заходи та події
15

Онлайн семінар з методики WISC-IV

27 червня 2023


Марія Устінова

Дитяча психологиня, психодіагностка, членкиня дивізіону дитячої та підліткової психології від НПА, членкиня Всеукраїнської Психодіагностичної Асоціації, учасниця української адаптації WISC-IV, PEP-3. Тренерка по методикам: Leiter-3, WISC-IV, РЕР-3.

У червні 2023 року відбудеться онлайн семінар з методики  WISC-IV, який буде проводитися у декілька етапів (самостійне освоєння теоретичної частини, дві онлайн зустрічі з тренеркою та виконання домашнього завдання, сертифікація).

Методика WISC-IV: призначена для широкого кола спеціалістів, які працюють з дітьми віком від 6 до 16 років. Інструмент дає можливість встановити рівень IQ. Окрім визначення балів IQ спеціаліст також отримує:

 • Суттєву інформацію і критичний аналіз пізнавальних здібностей дитини, стратегій і особливостей її когнітивних функцій.
 • Демонстрацію відмінностей між інтелектуальним функціонуванням дитини і шкільною успішністю.
 • Рекомендації психологічного характеру на основі картини слабких та сильних сторін пізнавальної сфери дитини, напрямок для розвитку і зростання.
 • Семінар проводиться онлайн у 4 етапи:

  1. Теоретична частина (доступ з 20 червня): самостійне освоєння теорії в зручний час. Кожен учасник отримує вступну презентацію по теорії інтелекту та історію створення методики, її структуру. На освоєння матеріалу є тиждень. В процесі самостійного освоєння матеріалу учасник матиме можливість попередньо надіслати на пошту усі запитання, які виникли в процесі освоєння теоретичної частини, щоб детально розглянути їх на зустрічі.
  2. Перша онлайн-конференція з тренеркою (27 червня, вівторок): учасники в режимі реального часу ще раз переглянуть складні теоретичні моменти, розберуть основні питання. Далі - знайомство з онлайн кабінетом, показ проведення всіх субтестів методики.
  3. Домашнє завдання: тиждень на самостійне проведення методики на друзях/знайомих (збираємо питання та складні моменти, що виникають у ході проведення тестування), знайомство з онлайн кабінетом (надаємо доступ для тренування): самостійне заповнення онлайн-бланку за даними тренерки та відео реальної діагностики дитини для автоматичного створення електронного звіту. Важливо! для виконання домашнього завдання мати фізичний доступ до стимульних матеріалів методики.

  4. Друга онлайн-конференція з тренеркою (4 липня, вівторок): перевірка домашнього завдання та розбір питань/складнощів щодо проведення методики. Разом с тренеркою учасники розглядатимуть питання інтерпретації (показники, шкали) та як правильно написати звіт спеціаліста.

  По закінченню другої онлайн зустрічі - фінальне тестування учасників (відбувається одразу, заповнюється Google форма)*.

  Важливо: забезпечити стабільне підключення до конференцій, адже в цілях збереження конфіденційності навчального процесу, ми не проводимо запис онлайн зустрічей.

  *Учасники семінару, які успішно сдали фінальне тестування отримують сертифікат Всеукраїнської психодіагностичної асоціації (ВПА) і вносяться до реєстру сертифікованих користувачів методики. Всі інші учасники матимуть змогу безкоштовної пересертифікації до 31 серпня: написати наративний звіт по проведеній власній діагностиці для перездачі.
  Сертифікат надсилається Новою Поштою.

  Набір на семінар завершено. Щоб записатися на наступний семінар - залишайте свої заявки за номером 050 388 11 32 Анжеліка або 050 488 81 80 Ксенія.

  Після оплати участі: менеджерка зв'яжеться з Вами найближчим часом аби обговорити деталі та внесе дані у список учасників.

  Якщо Вам потрібен рахунок (наприклад, для оплати через організацію) - зверніться до наших менеджерок за телефонами: 050-388-11-32 (Анжеліка) або 050-488-81-80 (Ксенія). Також з нами можна зв'язатись через вайбер-чат або телеграм-бот у розділі "Контакти".

  Вартість

  7 000 грн  

  У вартість входить:

  • доступ до навчальних матеріалів у вигляді презентацій
  • доступ до онлайн-конференцій
  • сертифікат спеціаліста

  Комплект методики НЕ входить у вартість семінару.

  Важливо! 

  Для виконання домашнього завдання мати фізичний доступ до стимульних матеріалів методики. Тобто методика або повинна бути в наявності у Вашому центрі/закладі, або до старту навчання - її придбати.


  Місце та час проведення

  Giunti Psychometrics

  Онлайн зустріч в режимі конференції (використовується платформа для онлайн-конференцій Microsoft Teams, учасникам допоможемо з підключенням до платформи)

  з 20 червня 2023 - перший етап навчання, надання учасникам презентації для самостійного освоєння теорії.

  27 червня та 4 липня 2023 - дати двох онлайн-зустрічей з тренеркою:

  з 12:00 до 17:00 (п'ять годин)

  Важливо! Необхідно бути присутнім на двох онлайн зустрічах та забезпечити стабільне підключення до конференцій, адже в цілях збереження конфіденційності навчального процесу, ми не проводимо запис онлайн зустрічей.

  Додаткові питання за телефонами: 050-388-11-32 (Анжеліка), 050-488-81-80 (Ксенія).