гаряча лінія 044 585-44-05
Написати
нам у Viber
Написати
нам у Telegram
Найближчі
заходи та події
13

Онлайн семінар з методики Rorschach

12 червня 2020


Микола Нестеренко

психолог, психодіагност, психоаналітично-орієнтований психотерапевт, практикуючий психолог, автор навчальних програм і семінарів з психодіагностики. Займається глибинною діагностикою несвідомих потягів, фантазій, очікувань, батьківських сценаріїв. Спеціалізується на проективних методиках Роршаха та Сонді.

12, 13 та 14 червня відбудеться перший онлайн навчальний семінар з проєктивної методики Роршаха, який буде проводитися у форматі "попереднє виконання домашнього завдання та триденне онлайн навчання з тренером".

Тест Роршаха можна застосувати в абсолютно різних сферах діагностики:

 • дослідження за допомогою таблиць Роршаха входить до переліку психологічних методик, схвалених Міністерством юстиції України для проведення судово-психологічної експертизи;
 • тест Роршаха входить в протоколи МОЗ України з діагностики депресії;
 • в психотерапії методика дозволяє істотно прискорити процес аналізу відносин пацієнта з реальністю, основних його тривог, ідентифікації та структури особистості;
 • в сфері бізнес-психології та HR дана методика незамінна для дослідження керівників вищої ланки, топ-менеджерів, з метою виявлення управлінського потенціалу, а також оцінки і прогнозу можливих ризиків;
 • в експертно-психологічних центрах різних спеціальних служб та відомств тест Роршаха є способом прогнозування поведінки співробітників в складних, критичних, жорстко регламентованих ситуаціях і змінених станах свідомості;
 • в дитячій психології за допомогою цього інструменту здійснюється отримання додаткової інформації про інтелектуальну обдарованість дитини та творчий потенціал.

Семінар проводиться онлайн у два етапи:

 1. Підготовка. Попереднє виконання домашнього завдання: Новою Поштою надсилається набір з методики Роршаха, а саме: 10 стимульних таблиць оригінального виробництва Giunti O.S. Італія. Також додатково для роботи на онлайн-семінарі надсилається короткий посібник з методики та робочий протокол (використовується під час підрахунку результатів тестування, що суттєво полегшує роботу спеціаліста; робота з протоколом відбувається вже на онлайн-зустрічі). 
  Кожний учасник отримує "домашнє завдання" ознайомитись з таблицями та записати свої відповіді за певною інструкцією (надсилається додатково). 
 2. Онлайн-конференція з тренером: учасники в режимі реального часу три дні поспіль 
  розглядатимуть важливі питання про:
  - місце проєктивних тестів в структурі сучасних методів психодіагностики;
  - психодинамічну модель структури особистості для розуміння практичної цінності застосування проєктивної методики Роршаха;
  оволодіють та вивчать:
  - процедуру проведення обстеження, техніку роботи з діагностичним інструментом;
  - основні варіанти кодування відповідей на стимули тесту та інтерпретацію результатів;
  навчаться:
  - ставити психологічний діагноз та здійснювати психологічний прогноз;
  - аналізувати цілісну психограму.

Аудиторія: семінар призначений для психологів, психотерапевтів, психіатрів. Також буде цікавий для викладачів, які читають курси з психодіагностики, та студентів факультету психології.

Всі учасники семінару отримують сертифікат Всеукраїнської психодіагностичної асоціації (ВПА) і вносяться до реєстру сертифікованих користувачів методики. Сертифікат надсилається Новою Поштою після закінчення карантину на території України.

Також є можливість придбати іменний подарунковий сертифікат, просто здійснивши 100% "оплату участі"; далі з Вами зв'яжеться менеджер для уточнення деталей, при цьому обов'язково вкажіть, що Вам потрібен саме подарунковий сертифікат. Його надсилаємо в електронному вигляді.

Набір на семінар завершено. Щоб записатися на наступний семінар - залишайте свої заявки за номером 050 388 11 32 Анжеліка.

Вартість

6 700 грн 

У вартість входить:

 • набір методики Роршаха (10 оригінальних стимульних таблиць  виробництва Giunti O.S. Італія)
 • книга Л.Ф. Бурлачука "Методика Роршаха. Короткий посібник"
 • 1 протокол з методики для проведення тестування
 • доступ до триденної онлайн-конференції
 • сертифікат спеціаліста

Місце та час проведення

Giunti Psychometrics

Онлайн зустріч в режимі конференції (використовується платформа для онлайн-конференцій ZOOM, учасникам допоможемо з підключенням до платформи)

до 11 червня 2020 - підготовчий етап, отримання Новою поштою всіх матеріалів для навчання та виконання домашнього завдання.

12, 13 та 14 червня 2020 (пт, сб та нд) - дати трьохденної онлайн-конференції:

з 12:00 до 15:30 (кожні три дні)


Додаткові питання за телефоном: 050-388-11-32, 044 361-96-32.