гаряча лінія 044 585-44-05
Написати
нам у Viber
Написати
нам у Telegram
Найближчі
заходи та події
25

Онлайн семінар з методики РЕР-3

26 лютого 2024


Марія Устінова

Дитяча психологиня, психодіагностка, членкиня дивізіону дитячої та підліткової психології від НПА, членкиня Всеукраїнської Психодіагностичної Асоціації, учасниця української адаптації WISC-IV, PEP-3. Тренерка по методикам: Leiter-3, WISC-IV, РЕР-3.

12 березня відбудеться онлайн навчальний семінар з методики РЕР-3, який буде проводитися у два етапи (теоретична частина, отримання робочого зошиту з методики (доступ надаємо вже 26го лютого).

Методика РЕР-3: індивідуалізоване психоосвітнє оцінювання дітей із розладами аутистичного спектра (РАС) за методикою ТЕАССН.

Дозволяє оцінити сукупність нерівномірно представлених сильних і слабких з погляду навчання сторін дитини, характерних для РАС та пов’язаних із ним порушень розвитку. Тож отримані результати допомагають спеціалісту при складанні індивідуального плану навчання.

Семінар проводиться онлайн у два етапи:

 1. Теоретична частина (доступ з 26 лютого): самостійне освоєння навчального відео в зручний час (кожний учасник отримує доступ на сайт з навчальними матеріалами). 
  У навчальному відео є вся необхідна базова інформація про поняття РАС; детально про методику РЕР-3, валідність, опис та демонстрація завдань, інструкція респонденту.
  В процесі самостійного освоєння матеріалу учасник матиме можливість попередньо пройти тест на самоперевірку по теоретичній частині. А також у формі зворотнього зв'язку надіслати усі запитання, які виникли в процесі освоєння теоретичної частини. 
 2. Онлайн-конференція з тренеркою (12 березня): учасники в режимі реального часу ще раз переглянуть складні теоретичні моменти, розберуть основні помилки, які виникали при самоперевірці, матимуть змогу поставити запитання тренерці.
  Разом с тренеркою розглядатимуть питання інтерпретації (показники, шкали) та як правильно написати звіт спеціаліста. 

По закінченню онлайн семінару - фінальне тестування учасників (відбувається одразу, заповнюється Google форма) та сертифікаційне завдання* (написання власного звіту спеціаліста згідно заданих даних кейсу).

*Учасники семінару, які успішно сдали фінальне тестування та завдання отримують сертифікат і вносяться до реєстру сертифікованих користувачів методики. Всі інші учасники матимуть змогу ще раз повторити відео матеріал та написати ще одне фінальне завдання для перездачі (провести вже власне діагностування з використанням методики та написання звіту).
Сертифікат надсилається в електронному вигляді.


Набір на групу завершився. Записатися на наступний набір за телефонами 050-388-11-32 (Анастасія), 050-388-11-32 (Анна).


Після оплати участі: менеджерка зв'яжеться з Вами найближчим часом аби обговорити деталі та внесе дані у список учасників.

Етап 1.
САМОСТІЙНЕ ОСВОЄННЯ НАВЧАЛЬНОГО ВІДЕО в зручний час; кожний учасник отримує доступ на сайт з навчальними матеріалами;

відеоматеріали надаються блоками та містять базову інформацію про поняття РАС; детально про методику РЕР-3, валідність, опис та демонстрація завдань, інструкція респонденту.

ЗВОРОТНІЙ ЗВʼЯЗОК ТА САМОПЕРЕВІРКА онлайн міні-тестування по теоретичній частині допоможе зрозуміти учаснику та тренерці, що вдалося освоїти досконально, а що додатково потрібно розібрати на зустрічі.

Етап 2.

12 березня з 12:00 -17:00
Онлайн-конференція з тренеркою


ЗНАЙОМСТВО. ОСНОВНІ МОМЕНТИ ТЕОРІЇ: 
разом з тренеркою учасники на зустрічі розглядають: складні теоретичні моменти, основні помилки, які виникали при самоперевірці, запитання тренерці по теорії.


РОБОТА ЗІ ЗВІТОМ: ІНТЕРПРЕТАЦІЯ ПОКАЗНИКІВ, НАПИСАННЯ ЗВІТУ СПЕЦІАЛІСТА разом з тренеркою на онлайн-зустрічі учасники: ознайомляться з тестовою платформою, зі структурою звіту, детально розглянуть як правильно проводити інтерпретацію отриманих результатів та писати звіт спеціаліста.

СЕРТИФІКАЦІЯ: фінальне тестування та виконання сертифікаційного завдання тестування відбувається одразу через Google форму.
Завдання: написання власного звіту спеціаліста згідно заданих даних кейсу.

Вартість

8 500 грн  

У вартість входить:

 • доступ до навчальних матеріалів
 • доступ до онлайн-конференції
 • сертифікат спеціаліста

Комплект методики НЕ входить у вартість семінару.

Місце та час проведення

Giunti Psychometrics

Онлайн зустріч в режимі конференції (використовується платформа для онлайн-конференцій Microsoft Teams, учасникам допоможемо з підключенням до платформи)

з 26 лютого 2024 - перший етап навчання, надання учасникам доступу до відео матеріалів для самостійного освоєння.

12 березня 2024 - дата онлайн-конференції, проведення другого етапу навчання:

з 12:00 до 17:00


Додаткові питання за телефоном: 050-388-11-32