гаряча лінія 044 585-44-05
Написати
нам у Viber
Написати
нам у Telegram

Онлайн семінар з методики MMPI-2

15 березня 2024

Онлайн семінар по роботі з методикою MMPI-2 (Міннесотський багатоаспектний особистісний опитувальник, версія 2) - багатошкальний тест, розроблений для поглибленої діагностики психологічних особливостей особистості (використовується для дорослих, від 18 років).

Це перший український варіант ММРІ-2, професійно перекладений, адаптований та стандартизований на українській вибірці у 2014 році, що відповідає вимогам правовласників - Міннесотському університету, США.

MMPІ-2 є одним із широко використовуваних в клініці і судовій психіатрії опитувальників. Він розроблений для використання психіатрами, психологами, криміналістами, які беруть участь у консультуванні.

Тривалість діагностики: 1,5 - 2 години

Формат тестування: онлайн опитувальник, який заповнює клієнт самостійно. Далі спеціаліст отримує готовий електронний звіт для інтерпретації (підрахунки по шкалам, побудову графіків система проводить автоматично).

У версії MMPI-2 внесено істотні зміни, додано нові індикатори та шкали, переглянуто спосіб перетворення сирих оцінок на стандартні показники. MMPI-2 було суттєво доопрацьовано в сенсі усунення неоднозначних діагностичних показників і впливу гендерних відмінностей (у порівнянні з першою версією опитувальника).

Про тренерку


Дятел Надія Леонідівна

Психологиня, молодша наукова співробітниця Інституту соціальної та політичної психології НАПН України, незалежна експертка з методики MMPI-2 на проєктах центру оцінки Giunti Psychometrics.

В ході навчального семінару учасники ознайомляться з необхідною теоретичною базою для проведення тесту, навчаться самостійно працювати з методикою і здійснювати інтерпретацію результатів.

Семінар проводиться онлайн у чотири зустрічі:

  1. Перша онлайн-конференція з тренеркою (15 березня, з 17:00 до 21:00): вступ та теоретична частина про опитувальник (історія створення, адаптація в Україні, структура та практичне використання, правила проведення); далі блок "інтерпретації": почнемо розбирати контрольні шкали - шкали валідності звіту. 
  2. Друга онлайн-конференція з тренеркою (16 березня, з 10:00 до 18:00): продовжуємо блок "інтерпретації": розбір клінічних (базових та змістових) шкал та субшкал; всі додаткові шкали.

  3. Третя онлайн-конференція з тренеркою (17 березня, з 10:00 до 14:00): продовжуємо блок "інтерпретації".  Після цієї зустрічі учасники отримують домашнє завдання на тиждень.

  4. Четверта заключна онлайн-конференція з тренеркою (23 березня з 10:00 до 14:00): заключна зустріч, де розбираємо алгоритми інтерпретації профілів.

Перед першою онлайн зустріччю учасники проходять опитувальник самостійно в ролі клієнта аби ознайомитись з процесом тестування, інтерфейсом платформи та отримати власний звіт по ММРІ-2. 

Учасники семінару отримують і вносяться до реєстру сертифікованих користувачів методики. Сертифікат надсилається електронною поштою.

Додатково учасники отримують 5% знижку на онлайн тестування (при купівлі від 10 тестувань).

Набір на групу завершився. Записатися на наступний набір за телефонами 050-388-11-32 (Анастасія), 050-388-11-32 (Анна).

Просимо звернути увагу! Користуватися методикою можуть лише спеціалісти з відповідним рівнем кваліфікації. Тому взяти участь у навчанні можуть лише люди з вищою психологічною або медичною (профільною) освітою.

Після оплати участі: менеджерка зв'яжеться з Вами найближчим часом аби обговорити деталі та внесе дані у список учасників.

Вартість

9000 грн 

У вартість входить:

  1. Самостійне проходження тесту;
  2. Доступ до онлайн зустрічей;
  3. Сертифікат спеціаліста.
  4. Посібник з методики MMPI-2.

УВАГА! методика НЕ входить у вартість навчального семінару. Тестування для кожного клієнта після навчання закуповуються поштучно. Вартість 1 тесту (доступ до тестування для одного клієнта з опрацюванням результатів) - 950 грн з ПДВ.

Щодо оплати навчання: є можливість виставлення рахунку на організацію/заклад.

Місце та час проведення

Giunti Psychometrics

Онлайн зустріч в режимі конференції (використовується платформа для онлайн-конференцій Microsoft Teams, учасникам допоможемо з підключенням до платформи)

15 березня 2024 - перша зустріч з 17:00 до 21:00.

16 березня 2024 - друга зустріч з 10:00 до 18:00.

17 березня 2024 - третя зустріч з 10:00 до 14:00.

23 березня 2024 - черверта заключна зустріч з 10:00 до 14:00

Важливо! Необхідно бути присутнім на усіх чотирьох онлайн зустрічах.


Додаткові питання за телефонами: 050-388-11-32