гаряча лінія 044 585-44-05
Написати
нам у Viber
Написати
нам у Telegram

Онлайн семінар з методики Leiter-3

13 червня 2024

Устінова Марія

Дитяча психологиня, психодіагностка, членкиня дивізіону дитячої та підліткової психології від НПА, членкиня Всеукраїнської Психодіагностичної Асоціації, учасниця української адаптації WISC-IV, PEP-3. Тренерка по методикам: Leiter-3, WISC-IV, РЕР-3.

У червні 2024 року відбудеться навчальний онлайн-курс з методики Leiter-3, який проводитиметься у декілька етапів (самостійне освоєння теоретичної частини, дві онлайн-зустрічі з тренеркою, домашнє завдання та сертифікація).

Діти з розладом аутистичного спектра (РАС), у яких відсутнє мовлення, часто отримують діагноз «інтелектуальні порушення». Причина полягає в тому, що рівень їхніх здібностей оцінюють ой методиками, для яких потрібні навички мовлення. Діти з РАС не єдині, хто страждає від подібного підходу.

Методика Leiter-3 дозволяє оцінити невербальний інтелект і функціонування нейропсихологічних процесів, які лежать в його основі.

Переваги методики:

 • Має широкий діапазон складності питань, завдяки чому цію методикою можна діагностувати як інтелектуальну недостатність, так і обдарованість.
 • Тест унікальний наявністю профілів зростання, які допомагають оцінити розвиток дитини в динаміці.
 • Кожне питання має коефіцієнти складності.
 • Тест можна проводити дітям, для яких українська мова не є рідною, оскільки він повністю невербальний.
 • Тест призначений для людей віком від 3 до 75+ років.
 • На відміну від інших тестів IQ, Leiter-3 вимірює тільки текучий інтелект, що відповідає передовим поглядам на IQ і принципам його оцінювання.
 • Тест дозволяє оцінити когнітивні здібності дитини.
 • Має високу конкурентну валідність з WAIS-IV і матрицями Равена.

Семінар проводиться онлайн у 4 етапи:

 1. Теоретична частина (доступ з 6 червня): самостійне ознайомлення з теорією в зручний час. Кожен учасник отримує вступну презентацію з теорії інтелекту та теоретичної моделі Leiter-3. На засвоєння матеріалу є тиждень.

 2. Перша онлайн-зустріч з тренеркою (13 червня, четвер): Розбір основних питань після самостійного ознайомлення з теорією. Знайомство з онлайн-кабінетом, особливостями подачі невербальних інструкцій, демонстрація проведення всіх субтестів методики.

 3. Домашнє завдання: самостійне проведення методики на друзях/знайомих, знайомство з онлайн-кабінетом, перегляд відеоматеріалів з проведення діагностики. Важливо! Для виконання домашнього завдання мати фізичний доступ до стимульних матеріалів методики.

 4. Друга онлайн-зустріч з тренеркою (27 червня, четвер): Перевірка домашнього завдання, відповіді на питання. Інтерпретація (показники, шкали) та написання звіту спеціаліста.

В кінці другої онлайн-зустрічі на учасників чекає фінальне сертифікаційне тестування (відбувається одразу, заповнюється Google форма)*.

Важливо: забезпечити присутність на кожній онлайн-зустрічі.

Учасники, які складуть тест, отримають сертифікат про проходження навчального семінару і будуть внесені до реєстру сертифікованих користувачів методики .

Якщо бажаєте взяти участь у навчальних семінарах або маєте будь-які запитання стосовно деталей їх проведення, зверніться до нашого менеджера за номером телефону (050) 488-81-80.


Вартість

8 500 грн  

У вартість входить:

 • доступ до навчальних матеріалів у вигляді презентацій
 • доступ до онлайн-конференцій

Комплект методики НЕ входить у вартість семінару.

Важливо!

Для виконання домашнього завдання мати фізичний доступ до стимульних матеріалів методики. Тобто методика або має бути наявна у Вашому центрі/закладі, або ж її слід придбати до старту навчання.

Місце та час проведення

Giunti Psychometrics

Онлайн-зустріч в режимі конференції (використовується платформа для онлайн-конференцій Microsoft Teams, учасникам допоможемо з підключенням до платформи)

з 6 червня 2024 року - перший етап навчання, надання учасникам презентації для самостійного освоєння теорії.

13 червня та 27 червня 2024 -

дати двох онлайн-зустрічей з тренеркою:

з 12:00 до 17:00 (п'ять годин)

Важливою є присутність на обох онлайн-зустрічах.

Додаткові питання за телефоном:  38 (050) 488-81-80.