гаряча лінія 044 585-44-05
Написати
нам у Viber
Написати
нам у Telegram
Найближчі
заходи та події
15

Онлайн семінар з методики Leiter-3

11 квітня 2023

Устінова Марія

Дитяча психологиня, психодіагностка, членкиня дивізіону дитячої та підліткової психології від НПА, членкиня Всеукраїнської Психодіагностичної Асоціації, учасниця української адаптації WISC-IV, PEP-3. Тренерка по методикам: Leiter-3, WISC-IV, РЕР-3.

У квітні 2023 року відбудеться онлайн семінар з методики Leiter-3, який буде проводитися у декілька етапів (самостійне освоєння теоретичної частини, дві онлайн зустрічі з тренеркою, домашнє завдання та сертифікація).

Діти з розладом аутистичного спектру (РАС), у яких відсутня мова, часто отримують діагноз «інтелектуальні порушення». Причина полягає в тому, що рівень їх здібностей оцінюють методиками, для яких потрібні мовні навички. Діти з РАС не єдині, хто страждає від подібного підходу.

Методика Leiter-3 дозволяє оцінити невербальний інтелект і функціонування нейропсихологічних процесів, які лежать в його основі.

Переваги методики:

 • Має широкий діапазон складності питань, завдяки чому їм можна діагностувати як інтелектуальну недостатність, так і обдарованість.
 • Тест унікальний наявністю профілів зростання, які допомагають оцінити розвиток дитини в динаміці.
 • Кожне питання має коефіцієнти складності.
 • Тест можна проводити дітям, для яких українська мова не є рідною, оскільки він повністю невербальний.
 • Тест призначений для людей віком від 3 до 75+ років.
 • На відміну від інших тестів IQ, Leiter-3 вимірює тільки текучий інтелект, що відповідає передовим поглядам на IQ і принципам його оцінки.
 • Тест дозволяє оцінити когнітивні здібності дитини.
 • Має високу конкурентну валідність з WAIS-IV матрицями Равена.

Семінар проводиться онлайн у 4 етапи:

 1. Теоретична частина (доступ з 11 квітня): самостійне освоєння теорії в зручний час. Кожен учасник отримує вступну презентацію по теорії інтелекту та теоретичну модель Leiter-3, правилами проведення тестування. На освоєння матеріалу є тиждень. В процесі самостійного освоєння матеріалу учасник матиме можливість попередньо надіслати на пошту усі запитання, які виникли в процесі освоєння теоретичної частини, щоб детально розглянути їх на зустрічі.
 2. Перша онлайн-конференція з тренеркою (18 квітня, вівторок): учасники в режимі реального часу ще раз переглянуть складні теоретичні моменти, розберуть основні питання. Далі - знайомство з онлайн кабінетом, вчимося правильно подавати невербальні інструкції, показ проведення всіх субтестів методики.
 3. Домашнє завдання: тиждень на самостійне проведення методики на друзях/знайомих (збираємо питання та складні моменти, що виникають у ході проведення тестування), знайомство з онлайн кабінетом (надаємо доступ для тренування). Додатково для закріплення знань - перегляд відеоматеріалів з проведення діагностики.
  Важливо! для виконання домашнього завдання мати фізичний доступ до стимульних матеріалів методики.

 4. Друга онлайн-конференція з тренеркою (25 квітня, вівторок): розбір питань/складнощів щодо проведення методики (під час домашнього завдання). Разом с тренеркою учасники розглядатимуть питання інтерпретації (показники, шкали) та як правильно написати звіт спеціаліста.

По закінченню другої онлайн зустрічі - фінальне тестування учасників (відбувається одразу, заповнюється Google форма)*.

Важливо: забезпечити стабільне підключення до конференцій, адже в цілях збереження конфіденційності навчального процесу, ми не проводимо запис онлайн зустрічей.

*Учасники семінару, які успішно сдали фінальне тестування отримують сертифікат Всеукраїнської психодіагностичної асоціації (ВПА) і вносяться до реєстру сертифікованих користувачів методики. Всі інші учасники матимуть змогу безкоштовної пересертифікації до 26 травня: написати наративний звіт по проведеній власній діагностиці для перездачі.
Сертифікат надсилається Новою Поштою.

Набір на семінар завершено. Щоб записатися на наступний семінар - залишайте свої заявки за номером 050 388 11 32 Анжеліка або 050 488 81 80 Ксенія. 

Після оплати участі: менеджерка зв'яжеться з Вами найближчим часом аби обговорити деталі та внесе дані у список учасників.

Вартість

7 000 грн  

У вартість входить:

 • доступ до навчальних матеріалів у вигляді презентацій
 • доступ до онлайн-конференцій
 • сертифікат спеціаліста

Комплект методики НЕ входить у вартість семінару.

Важливо!

Для виконання домашнього завдання мати фізичний доступ до стимульних матеріалів методики. Тобто методика або повинна бути в наявності у Вашому центрі/закладі, або до старту навчання - її придбати.

Місце та час проведення

Giunti Psychometrics

Онлайн зустріч в режимі конференції (використовується платформа для онлайн-конференцій Microsoft Teams, учасникам допоможемо з підключенням до платформи)

з 11 квітня 2023 - перший етап навчання, надання учасникам презентації для самостійного освоєння теорії.

18 та 25 квітня 2023 - дати двох онлайн-зустрічей з тренеркою:

з 12:00 до 17:00 (п'ять годин)

Важливо! Необхідно бути присутнім на двох онлайн зустрічах.

Додаткові питання за телефонами: 050-388-11-32 (Анжеліка), 050-488-81-80 (Ксенія).