гаряча лінія 044 585-44-05
Написати
нам у Viber
Написати
нам у Telegram
Найближчі
заходи та події
30

Онлайн семінар з методики Conners-3

24 квітня 2020


Вікторія Шумакова

психолог, фахівець команди адаптації Giunti Psychometrics Ukraine. 

24 квітня відбудеться навчальний семінар з методики Conners-3, який буде проводитися онлайн у два етапи (теоретична частина + практика та обговорення).

Тест Conners-3 - це набір шкал для оцінки розладу дефіциту уваги і гіперактивності (РДУГ) і його найбільш поширених супутніх проблем та розладів у дітей та підлітків (від 6 до 16 років). 
Складається з трьох окремих опитувальників (для вчителя, для батьків та самозвіт дитини), проводиться онлайн, заповнюється 20 хвилин. 
Перш за все, результати тесту актуальні для ухвалення рішень в клінічному діагностуванні, при плануванні терапевтичного втручання і моніторингу, в ситуації дослідження, і для скринінгу. Conners-3 відповідає критеріям DSM-V.

Семінар проводиться онлайн у два етапи:

 1. Теоретична частина: самостійне освоєння навчального відео в зручний час (для кожного учасника створюється окремий доступ на сайт з навчальними матеріалами), заповнення двох опитувальників та проведення інтерпретації згідно отриманих звітів.
  У навчальному відео є вся необхідна інформація для того, аби навчитися користуватися тестовою платформою Giunti Psychometrics, власне проводити тестування та інтерпретувати показники звіту, базова інформація про поняття РДУГ, його симптоми; детально про методику Conners-3, валідність, опис шкал, інструкція респонденту.
  Також в процесі самостійного освоєння матеріалу учасник матиме можливість попередньо пройти тест на самоперевірку по теоретичній частині.
 2. Онлайн-конференція з тренером: учасники в режимі реального часу ще раз переглянуть складні теоретичні моменти, розберуть основні помилки, які виникали при самоперевірці, матимуть змогу поставити запитання тренеру.
  Кожний учасник представить власний звіт та інтерпретацію результатів, разом з тренером зможе проаналізувати, що вдалося, а що можна покращити. 

По закінченню онлайн семінару - фінальне тестування учасників (відбувається одразу, заповнюється Google форма) та сертифікація*.

*Учасники семінару, які успішно сдали фінальне тестування отримують сертифікат Всеукраїнської психодіагностичної асоціації (ВПА) і вносяться до реєстру сертифікованих користувачів методики. Всі інші учасники матимуть змогу ще раз повторити відео матеріал та написати ще одне фінальне тестування для перездачі.
Сертифікат надсилається Новою Поштою після закінчення карантину на території України. 


Набір на семінар завершено. Щоб записатися на наступний семінар - залишайте свої заявки за номером 050 388 11 32 Анжеліка.

Вартість

1500 грн

У вартість входить:

 • доступ до навчальних матеріалів
 • доступ до тренувального аккаунту на тестовій платформі
 • доступ до онлайн-конференції
 • сертифікат спеціаліста

Методика НЕ входить у вартість семінару.

На онлайн-зустрічі учасники отримають знижку на стартовий набір методики -10% 

Місце та час проведення

Giunti Psychometrics

Онлайн зустріч в режимі конференції (використовується платформа для онлайн-конференцій ZOOM, учасникам допоможемо з підключенням до платформи)

з 21 квітня 2020 - перший етап навчання, надання учасникам доступу до відео матеріалів для самостійного освоєння.

24 квітня 2020 - дата онлайн-конференції, проведення другого етапу навчання:

з 12:00 до 15:00 (три години)


Переглянути та завантажити програму семінару у pdf

Додаткові питання за телефонами: 050-388-11-32, 044 361-96-32.