гаряча лінія 044 585-44-05
Написати
нам у Viber
Написати
нам у Telegram

Онлайн семінар з методики CASD

15 грудня 2023


Вікторія Шумакова

психологиня, керівниця відділу досліджень та розробок Giunti Psychometrics Ukraine. 

15 грудня 2023 року відбудеться тригодинний навчальний семінар з методики CASD: (Скринінгова Шкала розладів аутистичного спектра), який буде проводитися онлайн.

Тест CASD пропонує швидкий і надійний метод діагностики дітей з аутизмом без урахування вікової категорії, рівня розумового розвитку, або ступеня прояву порушення. Проводиться онлайн, заповнюється 15-20 хвилин дорослими. Перш за все, це скринінг - швидка діагностика, зокрема у ранньому віці (від 1 року до 16), виявляє дітей з аутизмом з достовірністю 99,5 %, відповідає критеріям DSM-V.

Учасники в режимі реального часу ознайомляться з комплексним списком усіх симптомів, що допомагає формувати розуміння континууму проблем; навчаться проводити тестування та інтерпретувати отримані результати. Семінар проводиться в режимі онлайн-конференції, учасники матимуть змогу ставити запитання лектору.

Набір на семінар завершено. Щоб записатися на наступний набір - залишайте свої заявки за номером 050-388-11-32 (Анна).

Після оплати участі: менеджерка зв'яжеться з Вами найближчим часом аби обговорити деталі та внесе дані у список учасників.

Якщо Вам потрібен рахунок (наприклад, для оплати через організацію) - зверніться до нашої менеджерки за телефоном: 050-388-11-32 (Анна). Також з нами можна зв'язатись через вайбер-чат або телеграм-бот у розділі "Контакти".

Вартість

3500 грн - стандартна вартість участі.

У вартість входить:

  • доступ до конференції
  • сертифікат від Giunti Psychometrics Ukraine

Методика НЕ входить у вартість семінару. 

є можливість виставлення рахунку для оплати через організацію/заклад.

Місце та час проведення

Giunti Psychometrics

Онлайн зустріч в режимі конференції (використовується платформа для онлайн-конференцій Microsoft Teams, учасникам допоможемо з підключенням до платформи). Запис надається лише учасникам конференції.

15 грудня 2023 року (п'ятниця)

з 12:00 до 16:00 (три години)

Додаткові питання за телефонами: 050-388-11-32 (Анна).