гаряча лінія 044 585-44-05
Написати
нам у Viber
Написати
нам у Telegram
Найближчі
заходи та події
25

Онлайн семінар з методики CASD

22 грудня 2022


Вікторія Шумакова

психологиня, керівниця відділу досліджень та розробок Giunti Psychometrics Ukraine. 

22 грудня 2022 року відбудеться тригодинний навчальний семінар з методики CASD: (Скринінгова Шкала розладів аутистичного спектра), який буде проводитися онлайн.

Тест CASD пропонує швидкий і надійний метод діагностики дітей з аутизмом без урахування вікової категорії, рівня розумового розвитку, або ступеня прояву порушення. Проводиться онлайн, заповнюється 15-20 хвилин дорослими. Перш за все, це скринінг - швидка діагностика, зокрема у ранньому віці (від 1 року до 16), виявляє дітей з аутизмом з достовірністю 99,5 %, відповідає критеріям DSM-V.

Учасники в режимі реального часу ознайомляться з комплексним списком усіх симптомів, що допомагає формувати розуміння континууму проблем; навчаться проводити тестування та інтерпретувати отримані результати. Семінар проводиться в режимі онлайн-конференції, учасники матимуть змогу ставити запитання лектору.

Набір на семінар завершено. Щоб записатися на наступний семінар - залишайте свої заявки за номером 050 388 11 32 Анжеліка.

Після оплати участі: менеджерка зв'яжеться з Вами найближчим часом аби обговорити деталі та внесе дані у список учасників.

УВАГА: доступний "Різдвяний пакет". Це особлива акція перед Різдвом: в період з 14 по 19 грудня включно Ви можете придбати стартовий набір методики CASD + навчання одного спеціаліста та отримати у подарунок навчання для другого спеціаліста безкоштовно.

Тож якщо плануєте придбати участь у навчанні через "Різдвяний пакет", оплату потрібно здійснювати за посиланням (тут і деталі про пропозицію): https://giuntipsy.com.ua/news/rizdvyanyy-paket-dlya-prydbannya-startovogo-naboru-casd-ta-navchannya-spetsialistiv-176/

Вартість

1500 грн 

У вартість входить:

  • доступ до конференції
  • сертифікат від Giunti Psychometrics Ukraine

Методика НЕ входить у вартість семінару. 

є можливість виставлення рахунку для оплати через організацію/заклад.

Місце та час проведення

Giunti Psychometrics

Онлайн зустріч в режимі конференції (використовується платформа для онлайн-конференцій Microsoft Teams, учасникам допоможемо з підключенням до платформи)

22 грудня 2022 року (четвер)

з 11:00 до 14:00 (три години)

Додаткові питання за телефонами: 050-388-11-32 (Анжеліка), 050-488-81-80 (Ксенія).