гаряча лінія 044 585-44-05
Написати
нам у Viber
Написати
нам у Telegram

Навчальний семінар з методики MMPI-2

13 серпня 2021

Дводенний навчальний семінар по роботі з методикою MMPI-2 (Мінесотський Багатоаспектний Особистісний Опитувальник. Версія 2) - багатошкальний тест, розроблений для поглибленої діагностики психологічних особливостей особистості (використовується для дорослих, від 18 років).

Це перший український варіант ММРІ-2, професійно перекладений, адаптований та стандартизований на українській вибірці у 2014 році, що відповідає вимогам правовласників - Мінесотському університету, США.

MMPІ-2 є одним із широко використовуваних в клініці і судовій психіатрії опитувальників. Він розроблений для використання психіатрами, психологами, криміналістами, які беруть участь у консультуванні.

Тривалість діагностики: 1,5 - 2 години

Формат тестування: онлайн опитувальник, який заповнює клієнт самостійно. Далі спеціаліст отримує готовий електронний звіт для інтерпретації (підрахунки по шкалам, побудову графіків система проводить автоматично).

У версії MMPI-2 внесено істотні зміни, додано нові індикатори та шкали, переглянуто спосіб перетворення сирих оцінок на стандартні показники. MMPI-2 було суттєво доопрацьовано в сенсі усунення неоднозначних діагностичних показників і впливу гендерних відмінностей (у порівнянні з першою версією опитувальника).

Про тренерку


Дятел Надія Леонідівна

Психологиня, молодша наукова співробітниця Інституту соціальної та політичної психології НАПН України, незалежна експертка з методики MMPI-2 на проєктах центру оцінки Giunti Psychometrics.

В ході навчального семінару учасники ознайомляться з необхідною теоретичною базою для проведення тесту, навчаться самостійно працювати з методикою і здійснювати інтерпретацію результатів.

Учасники семінару отримують сертифікат Всеукраїнської психодіагностичної асоціації (ВПА) і вносяться до реєстру сертифікованих користувачів методики.


Додатково учасники отримують 10 % знижку на придбання оригінального керівництва, а також 5% знижку на онлайн тестування (при купівлі від 10 тестувань).

Набір на семінар завершено. Щоб записатися на наступний семінар - залишайте свої заявки за номером 050 388 11 32 Анжеліка.

Вартість

4800 грн  

У вартість входить:

  1. Самостійне проходження тесту;
  2. Кава-брейки, обіди;
  3. Сертифікат спеціаліста. Сертифікація Giunti Psychometrics та ВПА (Всеукраїнська Психодіагностична Асоціація).

УВАГА! методика НЕ входить у вартість навчального семінару.

Місце та час проведення

Конференц зал для проведення заходів

вул. Кожум’яцька 12, 4-й поверх, Київ

ст. м. «Контрактова площа»

13 - 14 серпня 2021 року

пятниця та субота

з 10:00 до 18:00


Додаткові питання за телефонами: 050 388-11-32, 044 361-96-32.