гаряча лінія 044 585-44-05
Найближчі
заходи та події
22

Відбір радників по юридичним питанням

14 травня 2018
Відбір радників по юридичним питанням

Вже більше року Giunti Psychometrics проводить психологічний відбір кандидатів для формування експертних груп, що допомагатимуть в український децентралізації.

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України у партнерстві з Програмою ЄС для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», що спільно фінансується Європейським Союзом та його державами-членами (Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією) й виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Шведським агентством з питань міжнародного співробітництва і розвитку (Sida), проводять загальнонаціональний конкурс з відбору висококваліфікованих фахівців до групи експертів. Ці ретельно відібрані експерти/радники працюватимуть з призначенням у різних регіонах, надаючи консультаційну й експертну підтримку впровадженню реформи місцевого самоврядування, адміністративно-територіальної реформи, децентралізації повноважень центральних органів виконавчої влади та реформи державної регіональної політики.

Giunti Psychometrics Ukraine – незалежний тестовий провайдер та група консультантів з питань організації та впорядкування основних HR процесів, гарантує об‘єктивність, неупередженість, неможливість зовнішнього втручання, та якість наданих результатів.

Ми вважаємо, що відбір за психологічними компетенціями є невід‘ємною частиною загального відбору кандидатів в будь якій організації, та наряду із професійними компетенціями значно підвищує якість результатів майбутніх працівників.

Особливою ланкою нашої роботи є співпраця із державними органами, де ми виступаємо як фаховий, надійний, незалежний партнер, який гарантує суспільству прозорий відбір за світовими стандартами.