гаряча лінія 044 585-44-05
Написати
нам у Viber
Написати
нам у Telegram

Онлайн семінар з методики РЕР-3

22 травня 2020


Марія Устінова

психолог центру психологічної допомоги "Рівновага", член Всеукраїнської Психодіагностичної Асоціації, учасник української адаптації WISC-IV, PEP-3, Сертифікований користувач методик: WISC-IV, Leiter-3, PEP-3, ADOS-2.  

Починаючи з 18-го травня відбудеться перший онлайн навчальний семінар з методики РЕР-3, який буде проводитися у два етапи (теоретична частина, отримання робочого зошиту з методики + онлайн обговорення та робота з інтерпретацією).

Методика РЕР-3: індивідуалізоване психоосвітнє оцінювання дітей із розладами аутистичного спектра (РАС) за методикою ТЕАССН.

Дозволяє оцінити сукупність нерівномірно представлених сильних і слабких з погляду навчання сторін дитини, характерних для РАС та пов’язаних із ним порушень розвитку. Тож отримані результати допомагають спеціалісту при складанні індивідуального плану навчання.

Семінар проводиться онлайн у два етапи:

  1. Теоретична частина: самостійне освоєння навчального відео в зручний час (для кожного учасника створюється окремий доступ на сайт з навчальними матеріалами). 
    У навчальному відео є вся необхідна базова інформація про поняття РАС; детально про методику РЕР-3, валідність, опис та демонстрація завдань, інструкція респонденту.
    Додатково Новою Поштою надсилається робочий зошит з методики РЕР-3 (містить матеріали презентацій, які використовуються у нас на очних навчальних семінарах, місця для нотаток користувачів, необхідні таблиці та діаграми; посилання на відеокоментарі наших фахівців про особливості процесу тестування, які допоможуть краще закріпити ключові моменти, згадати особливості проведення та підрахунку результатів). Робочий зошит залишається з учасником після навчання, тож у будь-який момент можна звернутися до нього аби згадати певні моменти. 
    В процесі самостійного освоєння матеріалу учасник матиме можливість попередньо пройти тест на самоперевірку по теоретичній частині. А також у формі зворотнього зв'язку надіслати усі запитання, які виникли в процесі освоєння теоретичної частини. 
  2. Онлайн-конференція з тренером: учасники в режимі реального часу ще раз переглянуть складні теоретичні моменти, розберуть основні помилки, які виникали при самоперевірці, матимуть змогу поставити запитання тренеру.
    Разом с тренером розглядатимуть питання інтерпретації (показники, шкали) та як правильно написати звіт спеціаліста. 

По закінченню онлайн семінару - фінальне тестування учасників (відбувається одразу, заповнюється Google форма) та сертифікаційне завдання* (написання власного звіту спеціаліста згідно заданих даних кейсу).

*Учасники семінару, які успішно сдали фінальне тестування та завдання отримують сертифікат Всеукраїнської психодіагностичної асоціації (ВПА) і вносяться до реєстру сертифікованих користувачів методики. Всі інші учасники матимуть змогу ще раз повторити відео матеріал та написати ще одне фінальне завдання для перездачі (провести вже власне діагностування з використанням методики та написання звіту).
Сертифікат надсилається Новою Поштою після закінчення карантину на території України.

Набір на семінар завершено. Щоб записатися на наступний семінар - залишайте свої заявки за номером 050 388 11 32 Анжеліка.

Вартість

3500 грн

У вартість входить:

Комплект методики НЕ входить у вартість семінару.

Місце та час проведення

Giunti Psychometrics

Онлайн зустріч в режимі конференції (використовується платформа для онлайн-конференцій ZOOM, учасникам допоможемо з підключенням до платформи)

з 18 травня 2020 - перший етап навчання, надання учасникам доступу до відео матеріалів для самостійного освоєння.

22 травня 2020 - дата онлайн-конференції, проведення другого етапу навчання:

з 12:00 до 16:00 (чотири години)

Переглянути та завантажити програму семінару у pdf 

Додаткові питання за телефонами: 050-388-11-32, 044 361-96-32.