гаряча лінія 044 585-44-05
Написати
нам у Viber
Написати
нам у Telegram
Найближчі
заходи та події
15

Онлайн семінар з методики РЕР-3

21 лютого 2023


Марія Устінова

Дитяча психологиня, психодіагностка, членкиня дивізіону дитячої та підліткової психології від НПА, членкиня Всеукраїнської Психодіагностичної Асоціації, учасниця української адаптації WISC-IV, PEP-3. Тренерка по методикам: Leiter-3, WISC-IV, РЕР-3.

21 лютого відбудеться онлайн навчальний семінар з методики РЕР-3, який буде проводитися у два етапи (теоретична частина, отримання робочого зошиту з методики (доступ надаємо вже 15го лютого) + онлайн обговорення та робота з інтерпретацією 21го лютого).

Методика РЕР-3: індивідуалізоване психоосвітнє оцінювання дітей із розладами аутистичного спектра (РАС) за методикою ТЕАССН.

Дозволяє оцінити сукупність нерівномірно представлених сильних і слабких з погляду навчання сторін дитини, характерних для РАС та пов’язаних із ним порушень розвитку. Тож отримані результати допомагають спеціалісту при складанні індивідуального плану навчання.

Семінар проводиться онлайн у два етапи:

 1. Теоретична частина (доступ з 15 лютого): самостійне освоєння навчального відео в зручний час (кожний учасник отримує доступ на сайт з навчальними матеріалами). 
  У навчальному відео є вся необхідна базова інформація про поняття РАС; детально про методику РЕР-3, валідність, опис та демонстрація завдань, інструкція респонденту.
  Додатково Новою Поштою надсилається робочий зошит з методики РЕР-3 (містить матеріали презентацій, які використовуються у нас на очних навчальних семінарах, місця для нотаток користувачів, необхідні таблиці та діаграми; посилання на відеокоментарі наших фахівців про особливості процесу тестування, які допоможуть краще закріпити ключові моменти, згадати особливості проведення та підрахунку результатів). Робочий зошит залишається з учасником після навчання, тож у будь-який момент можна звернутися до нього аби згадати певні моменти. 
  В процесі самостійного освоєння матеріалу учасник матиме можливість попередньо пройти тест на самоперевірку по теоретичній частині. А також у формі зворотнього зв'язку надіслати усі запитання, які виникли в процесі освоєння теоретичної частини. 
 2. Онлайн-конференція з тренеркою (21 лютого): учасники в режимі реального часу ще раз переглянуть складні теоретичні моменти, розберуть основні помилки, які виникали при самоперевірці, матимуть змогу поставити запитання тренерці.
  Разом с тренеркою розглядатимуть питання інтерпретації (показники, шкали) та як правильно написати звіт спеціаліста.
  Важливо: забезпечити стабільне підключення до конференції, адже в кінці семінару - тестування для всіх учасників. В цілях збереження конфіденційності навчального процесу, ми не проводимо запис онлайн конференції. 

По закінченню онлайн семінару - фінальне тестування учасників (відбувається одразу, заповнюється Google форма) та сертифікаційне завдання* (написання власного звіту спеціаліста згідно заданих даних кейсу).

*Учасники семінару, які успішно сдали фінальне тестування та завдання отримують сертифікат Всеукраїнської психодіагностичної асоціації (ВПА) і вносяться до реєстру сертифікованих користувачів методики. Всі інші учасники матимуть змогу ще раз повторити відео матеріал та написати ще одне фінальне завдання для перездачі (провести вже власне діагностування з використанням методики та написання звіту).
Сертифікат надсилається Новою Поштою.

Набір на семінар завершено. Щоб записатися на наступний семінар - залишайте свої заявки за номером 050 388 11 32 Анжеліка.

Після оплати участі: менеджерка зв'яжеться з Вами найближчим часом аби обговорити деталі та внесе дані у список учасників.


Вартість

6 000 грн  

У вартість входить:

Комплект методики НЕ входить у вартість семінару.

Місце та час проведення

Giunti Psychometrics

Онлайн зустріч в режимі конференції (використовується платформа для онлайн-конференцій Microsoft Teams, учасникам допоможемо з підключенням до платформи)

з 15 лютого 2023 - перший етап навчання, надання учасникам доступу до відео матеріалів для самостійного освоєння.

21 лютого 2023 - дата онлайн-конференції, проведення другого етапу навчання:

з 12:00 до 17:00 (п'ять годин)

Переглянути та завантажити програму семінару у pdf 

Додаткові питання за телефонами: 050-388-11-32 (Анжеліка), 050-488-81-80 (Ксенія).